BİLİM / EĞİTİM / HİZMET

Seltek 2004 yılında kurulmuş Türkiye’de Medikal Estetik sektöründe bilimsel & yenilikçi ürünler ve çözümler sunan, bu alanda hizmet veren hekimleri de bilimsel paydaş olarak gören öncü bir firmadır.

CEO' nun Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,​

Seltek Group olarak; 2004 yılından beri Medikal Estetik sektörünün tanınmış markalarını ve devrimsel yeniliklerini Türkiye ile buluşturuyor, sektörün büyümesine katkıda bulunuyoruz.

Dünyada kabul görmüş ürün ve hizmetlerimizle güvenilir ve bilimsel duruşumuzu sürdürerek, Türkiye’nin Medikal Estetik alanındaki yükselen değerini desteklemekten gurur duyuyoruz.

Yenilikçiliğin izinde, güzelliği sağlık ve bilimle bir araya getirerek, Türkiye Medikal Estetik sektöründe büyük bir dönüşüme de öncülük ediyoruz.

Hedefimiz, geçmişten geleceğe güvenilir bir referans olarak sektöre daha çok katkı sağlamak ve ülkemizin bilimsel alandaki ilerlemesine destek olmak.

Seltek Academy ve Uluslararası Kadavra Kursları gibi pek çok projemizle hekimlerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunurken her zaman en kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Seltek olarak, temas ettiğimiz her alanı bilimle yenilemeye devam ediyoruz.

600

Workshop

50

Kadavra Kursu

2

Kişi

1500

Hekim

Değerlerimiz

BİLİM

Bilimin ışığında uluslararası/kuruluşlarla onaylanmış ürünler

EĞİTİM

20 senedir hekimlerimizin mesleki gelişimine katkı sağlıyoruz

HİZMET

Kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz


Misyon

Misyonumuz, bilimin rehberliğinde güvenli ve etkili ürünleri ithal ederek, sağlık sektörüne yüksek kaliteli Medikal Estetik ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Hekimlerimizle iş birliğine verdiğimiz önemle, sektördeki standartları yükseltmeyi ve güvenilir uygulamaları teşvik etmeyi amaçlıyoruz.


Vizyon

Vizyonumuz, Medikal Estetik alanında öncü bir rol üstlenerek, Türkiye’deki hekimlerin mesleki gelişimlerine destek vermek ve ürün kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Yenilikçi yaklaşımlarımızla, kaliteli hizmet anlayışımızı ve eğitim projelerimizi birleştirerek Medikal Estetik uygulamalarında geçmişten geleceğe güvenilir ve sürdürülebilir bir referans olmayı hedefliyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Ulusal ve Uluslararası arenada 50+ fazla kadavra kursu gerçekleştirdik

Hekimlerimizin mesleki gelişimine katkı sağlamaya önceliğimiz olarak devam ediyoruz

Tüm Türkiye’de 600+ üzerinde workshop çalışmalarını hayata geçirdik

Ürün ve hizmetlerimizle Türkiye çapında 2 milyondan fazla kişiye dokunduk

1500+ fazla hekimin katılımıyla ticari kuruluş olarak dünyanın ilk çevrimiçi uluslararası kadavra kursunu gerçekleştirdik

50+ üzerinde asistan eğitim programı düzenledik

SELTEK DÜNYASI