Seltek Academy

Dermal Dolgu, ilaç ve dermokozmetik alanlarında dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri medikal estetik alanında uygulama yapan uzmanlarla buluşturan SELTEK olarak, Estetik Çözümler çatısı altında, Seltek Academy’i kurduk. Sektöre dinamik ve farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

Seltek Academy™, klinik pratiği ve dijital öğrenme araçlarını bir araya getirerek, hem yerli hem de uluslararası alanda uzmanlaşmış hekimlerin bilgi ve tecrübelerine erişebileceğiniz bir platformdur. Biz, sağlık profesyonellerinin sürekli eğitim ve gelişimine odaklanarak, hasta memnuniyetini ve klinik sonuçları artırmayı hedefliyoruz. Bu yaklaşımımızla, sunduğumuz her hizmetin, her işin ve her kariyerin ne denli önemli olduğunu anlıyor ve destekliyoruz.

İşte bu nedenle her gün hekimlerimizin, onların hastalarının ve her birimizin özgüvenini güçlendirmek için çalışıyoruz!

Konforlu Erişim

Bilgiye hızlı ve kolay bir erişim sağlar. Kullanıcılarımız, herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden platformumuza ulaşabilirler. Bu sayede öğrenme deneyimlerini kişisel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler.

Farklı Teknik ve Uygulamalar

Geniş teknik yelpazede eğitimler sunmakla beraber, yenilikçi öğrenme yöntemleri ve pratik uygulamalarla donatılmış eğitimler ile katılımcıları gerçek dünyadaki zorluklarla başa çıkmak için hazırlamayı amaçlamaktadır.